znak Obec Dunajovice

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Akce v regionu

Akce v regionu


ARSSFEST 2019

Datum konání
Typ

Největší hudební událost domácí klubové scény na jihu Čech podpořenou hvězdami. Doražte do rodiště Jana Žižky u TROCNOVA na pořádnou dávku domácího metalu a rocku! Je to ukázka toho nejlepšího z české a slovenské klubové scény podpořené hvězdami. Těšit se můžete na více jak 20 kapel z celé CZ/SK, 1 velká stage, dobré místo a zázemí, krásná příroda, skvělé pivo, stánky s merchem, stanové městečko a né jen to. Zároveň se pokocháte krásou motorek, uvidíte motoshow různé dovednostní soutěže a mnoho mnoho dalšího. Nejsme pouze hudební festival ale i velký motorkářský sraz.

Více

Datum konání
Typ

Více

Punk & Hard Core Spring 2019

Datum konání
Typ

1 Country 3 bands 3 Days 3 Cities / Towns 3 Clubs 3 Incredible Gigs 30.05.2019 - Prague Bowl Bar https://www.facebook.com/bowlbarprague/ 31.05.2019 - Horažďovice Černý kafe 01.06.2019 - České Budějovice Music Bar Velbloud https://www.facebook.com/MusicBarVelbloud/

Více

Slavnosti piva 2019

Datum konání
Typ

Info postupně doplníme

Více

Habera & Team 2019 Tour

Datum konání
Typ

Vážení a milí příznivci skupiny TEAM!  Palo Habera a skupina TEAM s velkou radostí oznamují, že vyráží v květnu a červnu 2019 na velké turné po největších halách v České republice. Team zaznamenal na poslední šňůře v roce 2016 vyprodané haly, vynikající reakce fanoušků i skvělé hudební kritiky. Na tento úspěch chce navázat i nyní. Kapela se velmi těší na kontakt se svými věrnými posluchači a na koncerty se pečlivě připravuje. Předskokanem koncertu bude PETER CMORIK BAND, vice na www.petercmorik.sk Ti, kteří navštívili v minulosti některou jejich show, vědí, že dostanou přesně to, co očekávají od koncertu skupiny TEAM!

Více

III. VÍTÁNÍ LÉTA

Datum konání
Typ

Rockový veček k příležitosti přivítání léta.

Více

Menu

Akce v regionu

Divadlo, pro děti, sport, výstava a další akce.

Turistika v regionu

Příroda, památky a muzea, rekreace, zajímavosti a další.

-------------------------------------------

Kanalizace a ČOV Dunajovice

Kanalizace a ČOV Dunajovice - OPŽP

Městský úřad Třeboň

 Partnerské obce

Obec Dolní Dunajovice

Obec Horní Dunajovice

20. 5. Zbyšek

Zítra: Monika