znak Obec Dunajovice

Úvod > Akce v regionu

Akce v regionu

KORUNOVAČNÍ KLENOTY NA ZÁMKU MITROWICZ

"České korunovační klenoty na dosah" budou k vidění na Zámku Mitrowicz v Kolodějích nad Lužnicí, a to v atraktivním prázdninovém termínu od 2. 6. do 30. 7. 2017. Expozice bude umístěna v reprezentativním 1. patře zámku a bude součástí oficiálního prohlídkového okruhu. Výstava korunovačních klenotů je učena pro širokou i odbornou veřejnost, školní výlety, zájmová sdružení, rodiny s dětmi, seniory i pro návštěvníky ze zahraničí. Neváhejte nás s předstihem kontaktovat pro skupinové rezervace prohlídek.

Šumavské léto s párou

Konec

Tradiční jízdy parních vlaků šumavským podhůřím.

Letíme

Masarykovo nám. 1, Třeboň I, 37901 Třeboň

Dunkerk

Masarykovo náměstí 107, Jindřichův Hradec I, 37701 Jindřichův Hradec

Sídliště 710, 37401 Trhové Sviny

Transformers: Poslední rytíř

Palackého nám. 4, Dačice I, 38001 Dačice

Hradozámecké slavnosti s NOČNÍMI PROHLÍDKAMI

Dobrovského, Jindřichův Hradec
Konec

Srdečně Vás zveme na 2. ročník Hradozámeckých slavností s NOČNÍMI PROHLÍDKAMI na hrad a zámek Jindřichův Hradec. 21 a 22. července 2017 ČASY NOČNÍCH PROHLÍDEK PÁTEK i SOBOTA: 19:30, 20:00, 21:00, 21:30, 22:30, 23:00 Netradiční noční prohlídky běžně veřejnosti nepřístupných středověkých gotických interiérů. Skutečné historické postavy ožívají a přiblíží Vám svůj příběh. Počet vstupenek omezen!REZERVACE PROHLÍDEK:www.shsjindrich.cz, nebo na 603 855 274 , nocniprohlidky@seznam.cz Prodej rezervovaných i volných vstupenek na místě v pátek od 17:00 a v sobotu od 14:00. Program slavností v sobotu 22.7.2017 14:00 Otevření slavností na 2. nádvoří zámku – vstup na slavnosti volný 15:30 Historický průvod městem dále po celý den až do nočních hodin – historické tržiště, ukázky řemesel, občerstvení, život v táboře, ukázky nádobí a ošacení, ukázky zbrojí a zbraní včetně možnosti jejich vyzkoušení, obléhací stroj v životní velikosti, turnaj a ukázky soubojů, dětské hry a další.

třída 5. května 853, 37372 Lišov

Masarykovo náměstí 107, Jindřichův Hradec I, 37701 Jindřichův Hradec

Zahradnictví: Rodinný přítel

Masarykovo nám. 1, Třeboň I, 37901 Třeboň

Akce v regionu

Divadlo, pro děti, sport, výstava a další akce.

Turistika v regionu

Příroda, památky a muzea, rekreace, zajímavosti a další.

-------------------------------------------

Kanalizace a ČOV Dunajovice